InfoZaklady.com

Zakłady bukmacherskie - baza wiedzy, STS, Fortuna, Sportingbet online

Fortuna Zakłady Bukmacherskie


Zakłady bukmacherskie Fortuna (poprzednio Profesionał) to, jeszcze niedawno, niezwykle popularny, naziemny bukmacher polski, który swoją działalność rozpoczął w 1996 roku, ma bardzo rozwiniętą sieć punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich, wydaje tygodnik pt. "Fortuna" z ofertą kursową, wynikami, tabelami oraz ciekawostkami dotyczącymi wydarzeń sportowych z minionego i nadchodzącego tygodnia.

W obecnej chwili, wielu graczy zrezygnowało, lub ma zamiar zrezygnować z tradycyjnyego obstawiania zakladów (w punktach bukmacherskich), na rzecz internetowych zakładów sportowych, które oferują swoim klientom wiele interesujących konkursów, ciekawe i wysokie bonusy pieniężne, a najważniejsze (dla naszej kieszeni) nie pobierają od klientów żadnych podatków od wygranych, co jest dość istotne, ponieważ podatek w Polsce wynosi aż 12%!

W chwili obecnej na rynku europejskim, najbardziej popularnym (i mającym najciekawsze promocje) bukmacherem internetowym, jest firma Expekt, która oferuje swoim graczom zwrot pieniędzy za przegrane kupony, nawet do 222 PLN, co jest sumą dość istotną, jeżeli chodzi o budowanie naszego bankrolla, którym gramy u bukmacherów. Poza bonusem pieniężnym firma Expekt umożliwia swoim klientom uczestniczenie w wielu różnych konkursach, z których (myślę), każdy znajdzie coś dla siebie.

Srawdź kursy na mecze w Expekt >>>