InfoZaklady.com

Zakłady bukmacherskie - baza wiedzy, STS, Fortuna, Sportingbet online

Totomix zakłady bukmacherskie


Totomix - kolejny, bardzo dobrze rozpoznawany, polski bukmacher, który swoją działalność na terenie kraju, rozpoczął już w 1992 roku, zdobywając wielu klientów, dzięki otwarciu sieci kolektur na terenie całej Polski.

Porównując ofertę firmy Totomix, z ofertą internetowych zakładów bukmacherskich, pierwsze, co zauważymy to brak 12% podatku, jeżeli chodzi o bukmacherów działających online, kolejna sprawa, to większa ilość różnego rodzaju wydarzeń sportowych, które możemy typować korzystając z usług bukmachera internetowego. Nie musimy się również martwić, o czas zamknięcia punktu bukmacherskiego, prze internet możemy obstawiać o dowolnej porze dnia czy nocy.

Dodatkowym plusem obstawiania u bukmachera internetowego jest możliwość typowania zdarzeń w trakcie ich trwania, czyli tzw. typowanie "Live", oraz dostęp do różnego rodzaju bonusów oraz konkursów organizowanych przez bukmacherów internetowych, dla ich klientów.

Wszystkim graczom, którzy do tej pory obstawiali mecze w punktach stacjonarnych, polecamy wypróbowanie któregoś z wielu bukmacherów internetowych i skorzystanie z mnóstwa dobrodziejstw obstawiania online.

My, ze swojej strony, polecamy firmę Expekt - bukmachera internetowego idealnego dla graczy polskojęzycznych, posiadającego wysokie kursy na mecze, godnego zaufania, ze świetną polską stroną internetową i doskonałym polskim supportem, który zawsze dla swoich graczy ma przygotowane doskonałe bonusy i ciekawe konkursy.

Srawdź kursy na mecze w Expekt >>>